Державне агентство України з питань кіно

Компанія "Іллєнко Фільм” звернулась до Державного агентства України з питань кіно з проханням не включати проект "Доповідна Апостолові Петру або парадигма Юрія Іллєнка” у програму виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2015-2016 рр..

Документальний фільм про великого українського кіномитця та державного діяча Юрія Іллєнка  "Доповідна Апостолові Петру або парадигма Юрія Іллєнка” (режисер Віктор Політов, автори сценарію Богдан Жолдак та Віра Мельник) розробляється вже протягом 1,5 років. Вперше проект був поданий на розгляд Державного агентства України з питань кіно восени 2013 року, і за результатами першого  туру 6-го конкурсного відбору отримав один з найвищих балів. Після скасування 6-конкурсного відбору доопрацьований проект було повторно подано до участі у 7-му конкурсному відборі кінопроектів, за результатами другого етапу якого, фільм отримав найвищу рейтингову оцінку в категорії неігрових фільмів. 

Проте у зв’язку з прийняттям Державного бюджету України на 2015 рік, у якому передбачене надзвичайно мале фінансування кіновиробництва та оскільки компанія "Іллієнко Фільм” працює над залученням приватного фінансування для реалізації цього проекту, було вирішено відмовитись від державних коштів на користь інших переможців конкурсу.

Ваше имя*

email адрес*

Управление комментариями*
теги:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Код защиты от SPAM*