Допремьерный пресс-показ "Креденс" Львов

24 січня в 18:30 в кінотеатрі "Планета-кіно" (ТРЦ King Cross Leopolis, 
м. Львів, с.Сокольники, вул. Стрійська, 30)  пройшов прес-показ фільму українського режисера 
Валентина Васяновича «Креденс». 

Чому так влаштоване життя? Чи треба йти на компроміс, продовжуючи приховувати внутрішні вади за зовнішньою привабливістю? Саме на ці питання шукає відповідей скромний віолончеліст львівської опери Орест, на якого в одну мить навалюється ціла купа проблем. На виступ до Відню замість нього беруть його нездару-колегу, музична школа, в якій навчається його син, піддається рейдерським атакам, а теща  взагалі вимагає зробити дитину сестрі дружини. Сірі будні та спотворене розуміння поняття «сімейні цінності» доводять Ореста до критичної точки. І він починає спалювали мости. Починає з власної домівки — сімейного вогнища, від якого залишилось лише вугілля. Викидаючи  з балкона старовинний буфет «Креденс», він немов підводить рису під своїм минулим життям…
«Креденс» – це різдвяна казка, що схожа на страшний сон. Казка тому, що зимовий Львів, де відбуваються події фільму, — місто, без перебільшення, казкове. Страшний сон тому, що за красивими фасадами часто ховаються брудні непривітні двори. На 4-му Одеському міжнародному кінофестивалі картина Валентина Васяновича отримала нагороду міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI як «Кращий український повнометражний фільм», а критики вже назвали її «вибухом в українському кіно». 
В фільмі знімалися: Андрій Самінін («Мисливці за караванами»),  Ольга Грішина («Той, хто пройшов крізь вогонь»),  Михайло Жонін («Менти. Таємниці великого міста»), 
Наталія Васько («Метелики») та інші. Продюсером картини виступила Ія Мислицька, які працювала з Валентином Васяновичем над його першим фільмом «Звичайна справа».

Медіапартнери прокату: мистецька агенція «Арт-Вертеп» — місце створення та 
поширення українського культурно-мистецького простору; перший в Україні проект інтерактивного телебачення DIVAN.TV; розважальний інтернет-портал Geometria.ru.
Спеціальні гості прес-показу: режисер фільму Валентин Васянович, художник-постановник Владлен Одуденко. 

IMG_8902IMG_8901IMG_8906IMG_8911IMG_8912IMG_8914IMG_8915IMG_8919IMG_8923